fbpx

Roczek w sielskim kilmacie

Styl boho króluje już od kilku dobrych lat. Wkradł się na przyjęcia i ma się tam całkiem dobrze.                                                  Poniżej wypunktowałam must have, które muszą się znaleźć na przyjęciu w klimacie boho:)

  1. Lokalizacja – idealnym miejscem będzie ogród, pełen zieleni, ale równie dobrze może to być publiczny park! Jeśli wolisz przyjęcia we wnętrzach to nie możesz zapomnieć o kwiatach, najlepiej polnych 🙂
  2.  Tort – Naked cake udekorowany żywymi kwiatami i owocami, z delikatnym topperem to chyba największa wizytówka stylu boho na przyjęciach, najlepiej jeśli będzie wyglądał jakbyś przygotowała go sama
  3. Dekoracje – moje pierwsze skojarzenie ze stylem boho to wiszące girlandy, bogactwo kwiatów i poduchy na ziemi. Osobiście w kolorystyce postawiłabym na kolory kwiatów – róż, żółcie, fiolet i zieleń. Nie zapomnij o balonach, połącz je w bukiety i rozstaw w kilku miejscach wokół stołu. Jeśli przyjęcie jest we wnętrzu – rozrzuć napełnione balony na podłodze.
  4. Menu – wg mnie na przyjęciach w plenerze najlepiej sprawdzają się miniporcje, które można łatwo zjeść, więc z pewnością rozważ minimuffiny, surowe frytki z warzyw z różnymi dipami, obowiązkowo lemoniada!
  5. Atrakcje dla gości – gdybym ja organizowała przyjęcie w stylu boho to z pewnością postawiłabym na plecenie wianków 🙂

Sprawdźcie jakie przyjęcie zorganizowała Malwina z bloga Nanuszka z okazji pierwszych urodzin Gai. Zajrzyjcie do niej po więcej ujęć i koniecznie sprawdź naszą kolekcję boho, z metalizowanymi, złotymi elementami.

Chcesz się podzielić swoim pomysłem na przyjęcie? Napisz na hello@achpaper.pl

Ściskam

Marta