O NAS


TEAM ACHPAPER

Mamy z pomysłami na przyjęcia i zabawy. Tworzymy personalizowane dekoracje z papieru oraz zestawy do kreatywnych zabaw z dziećmi.
    MARTA
    MARTA
    RAMONA
    RAMONA
Mamy pomysł na przyjęcie i zabawę!
Kilka lat temu nasze życie zostało wywrócone do góry nogami przez pojawienie się dzieci. To one spowodowały, że zaczęłyśmy szukać pomysłów na spędzanie z nimi czasu. Dzielimy się nimi na naszym blogu oraz instagramie.

Cześć

miło

Z tej strony Marta i Ramona. Tworzymy #teamachpaper. Znamy się od czasów studiów, ale na dobre połączyła nas organizacja własnych ślubów i wesel ok 7 lat temu. W tamtym czasie na polskim rynku ze świecą było szukać takich dekoracji jakie chciałyśmy. Więc postanowiłyśmy zrobić je same!

Cię

Z początku skupiałyśmy się na dekoracjach z papieru, z czasem pokochałyśmy balony, świeczki, cake toppery i wszystko co na przyjęciu powinno się znaleźć. Et voila tak powstał Achpaper miejsce, w którym kupisz wszystko czego potrzeba, aby udekorować przyjęcie na każdą okazję.

poznać!

Z przyjemnością pomożemy Ci zorganizować niezapomniane przyjęcie, które goście będą wspominać przez długi czas. Przygotujemy dla Ciebie wszystkie elementy zaczynając od dekoracji personalizowanych, balonów, przez ozdoby na tort, na pięknej zastawie papierowej kończąc.